KTU studentų apgyvendinimo centras: „Džiaugiamės puikiu Vitarestos paslaugų kainos ir kokybės santykiu“

2021-08-12

Viena pažangiausių Lietuvos aukštųjų mokyklų, Kauno technologijos universitetas (KTU), rugsėjį į bendrabučius sugrįšiančius studentus vėl pasitiks nepriekaištingai švariose patalpose, nes jų tvarką patiki Vitarestai.

KTU studentų apgyvendinimo centro vadovė Indrė Karbauskienė teigia, jog su Vitaresta bendradarbiauja jau seniai. „Kadangi Kauno technologijos universitetas yra viešoji įstaiga, visas paslaugas, taip pat ir valymo bei patalpų priežiūros, perkame viešųjų pirkimų įstatyme nustatyta tvarka.“ Kaip svarbiausius kriterijus renkantis valymo įmonę pašnekovė įvardija kainos ir kokybės santykį, administruojančio, kuruojančio personalo kvalifikaciją bei darbuotojų kiekį.

Bendrabučių patalpos yra priskiriamos gyvenamosios paskirties patalpoms, tad joms yra keliami specifiniai valymo reikalavimai. „Valymo paslaugų kokybei užtikrinti bendrabučiuose taikome patalpų švaros, valymo ir priežiūros paslaugų standartą, kokybės lygio nustatymo bei įvertinimo sistemą, sudarytą vadovaujantis Lietuvos ir Europos Sąjungos standartų nuostatomis bei rekomendacijomis“, – tikina KTU studentų apgyvendinimo centro vadovė.

KTU ir Vitarestos draugystė profesionaliai atlaikė iššūkių kupiną karantino laikotarpį. Susidūrus su koronaviruso pandemija administracijai teko peržiūrėti ir koreguoti patalpų valymo bei priežiūros reikalavimus atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus bei Sveikatos apsaugos ministerijos nurodymus. „Tai apėmė ir kasdienius valymo darbus, kuomet reikėjo dažninti tam tikrų patalpų valymo periodiškumus, užtikrinti tinkamą patalpų dezinfekciją ir pan.“, – pasakoja Indrė Karbauskienė. „Taip pat teko naudotis operatyviai suteikiamomis Vitarestos greitosios dezinfekcijos paslaugomis“, – papildo pašnekovė.

Studentų apgyvendinimo centro vadovė patikina, jog iškilus klausimams dėl valymo paslaugų ar susidūrus su problemomis, jas efektyviai išspręsti padeda Vitarestos personalas. „Nuolat palaikome ryšį su įmonės vadybininkais, kuruojančiais mūsų objektus, todėl visus klausimus ar kylančius nesklandumus pavyksta spręsti operatyviai ir abipusiu sutarimu“,– džiaugiasi I. Karbauskienė.

 

Į viršų

Susisiekime!