Išlik aktyvus ir dar užsidirbk: darbuotojų patirtys

2023-08-24

Darbas valymo srityje ne tik leidžia rinktis lankstų, poreikius ir galimybes atitinkantį grafiką, bet ir priverčia judėti, taip gerinant savo fizinę būklę. Tam antrina ir Vitarestos darbuotojos, dirbančios ne vienerius metus ir nežadančios sustoti! Tokio įkvėpimo ir požiūrio į gyvenimą galėtų pavydėti ne vienas žmogus. Plačiau apie savo patirtį ir privalumus Vitarestoje – iš pačių darbuotojų lūpų!

Nauda sveikatai – pirmoje vietoje

Vitarestoje beveik 8 metus dirbanti ir šiuo metu atsakinga už parduotuvės švarą, Iraida į darbą rytais keliauja dviračiu. „Atvažiuoju labai anksti. Kol parduotuvė atsidaro, aš jau beveik spėju viską susitvarkyti“, – pasakoja pašnekovė. Dviračiu kelionė trunka 20 minučių, tad tenka keltis anksti – 5:30 ryto. „Vasarą dirbu 4 dienas per savaitę, o 3 lieka laisvos, tad turiu daug laisvo laiko ir sau“ – šypteli Iraida ir džiaugiasi patogiu darbo grafiku.

Vitarestos darbuotoja Iraida

  Vitarestos darbuotoja Iraida

Dėl grafiko lankstumo antrina ir kita švaros ambasadorė Snieguolė bei džiaugiasi, kad nuo sėdimo darbo perėjo prie aktyvesnio. „16 metų tik sėdėjau ir sėdėjau, atidirbau prie kompiuterio ir akis jau skauda, nebenoriu taip daugiau, galvoju, kad reikia pabandyti! O dabar aš ir pavaikštau, ir pajudu, norisi visai kitaip“, – džiaugiasi moteris.

Vitarestos darbuotoja Snieguolė

   Vitarestos darbuotoja Snieguolė

Privalumų daugiau, nei iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti

Vitarestoje nuo pat pradžių dirbanti Loreta teigia, kad darbe kasdien mokosi ir tobulėja. „Labai daug pamatai, su žmonėmis pabendrauji, daug ko išmoksti apie patį valymą. Visur labai malonūs žmonės, esu labai patenkinta“, – džiaugiasi moteris, viena ilgiausiai dirbančių darbuotojų Vitarestoje, kuriai įteiktas padėkos raštas ir premija už indėlį bei atsakingą požiūrį į darbą.

Kitai Vitarestos mylimai darbuotojai Romai labai svarbu, kad atlyginimas būtų išmokamas laiku. „Čia visada reguliariai išmokamas atlyginimas – tai yra didelis pliusas“, – džiaugiasi darbuotoja, buvusiame darbe nusivylusi vėluojančiais atlyginimais.

Vitarestos darbuotoja Roma

Vitarestos darbuotoja Roma 

Nors kitais metais anksčiau minėta darbuotoja Iraida galėtų išeiti į pensiją, tačiau liks ir toliau darbuotis Vitarestoje. „Dar padirbėsiu, o tai ką namuose veikt? Svarbu sveikata leistų kuo ilgiau“, – šypsosi pašnekovė, bei priduria, kad po visų darbų atsigauna ir pailsi mindama dviračiu namo, o dar ir laisvas pusdienis lieka!

Galbūt jus įkvėpė mūsų darbuotojų pasakojimai ir susidomėjote darbu Vitarestoje? Užsukite pas mus ir pasidairykite į siūlomus darbo skelbimus!

Į viršų

Susisiekime!