Įdomioji statistika apie Vitarestą

2024-04-30

Patalpų valymas ir aplinkos tvarkymas – Vitarestos kasdienybė. Tačiau toje kasdienybėje slepiasi įdomi statistika ir ne vienas smagus faktas. Pristatome jums keletą įdomių ir dar negirdėtų faktų apie Vitarestą.

Kasdien dirbdami valymo srityje ir naudodami įvairias turimas priemones net nesusimąstome, kiek daug iš tiesų padarome. Todėl nutarėme į savo kasdienes užduotis pažvelgti iš statistinės pusės ir atradome gana įspūdingų dalykų, kurie padėjo visai kitaip įvertinti mūsų nuveiktus darbus. 

Štai pavyzdžiui ar žinojote, kad Farerų salos, esančios tarp Norvegijos ir Islandijos, užima 1,399 kvadratinius kilometrus? Beveik lygiai tiek ploto per dieną išvalo ir Vitarestos švaros ambasadoriai. O ar kada susimąstėte, koks atstumas nuo Lietuvos iki Australijos (tiesia linija)? Ogi 14 022,7 km, arba tiek, kiek Vitarestos naudojamos grindų valymo mašinos vidutiniškai nuvažiuoja per vienerius metus!

Sužinojome, jog per metus savo darbe sunaudojame apie 942,4 kg ūkinio muilo. Per metus vienas žmogus vidutiniškai sunaudoja apie 1,2 kg muilo, tad tokio kiekio, kokį panaudojame mes, vieneriems metams užtektų vieno Kauno valstybinio muzikinio teatro spektaklio žiūrovams! Suskaičiavome, kad kasdien savo veikloje naudojame 412 įvairiausių grindų plovimo bei šveitimo mašinų, 376 siurblius ir 71 vienetą skalbimo ir džiovinimo technikos. 

Per metus Vitarestoje sunaudojame išties įspūdingą kiekį druskos – net 90 500 kg. Su tiek druskos galėtume padengti 45 250 m2 plotą. Tai reiškia, kad be vargo padengtume druska visą Žalgirio areną (nepilnai 40 tūkst. m²) ir jos dar liktų Kauno sporto halei (nepilnai 5 tūkst. m2)!

Įsisukę į kasdienius darbus dažniausiai užsimirštame ir nepastebime kiek daug iš tiesų nuveikiame. Tačiau skyrę laiko ir sudėję visą statistiką į vieną krūvą supratome, kad be Vitarestos švaros ambasadorių negalėtume pasigirti tokiais įspūdingais skaičiais. Ačiū jums visiems už tai, kad esate didelių darbų dalimi. Linkime ir jums nepamiršti karts nuo karto sustoti ir įvertinti savo nuveiktus darbus. 

Į viršų

Susisiekime!