Didžiausia Lietuvoje video žaidimų kūrimo įmonė Nordcurrent: „Vitaresta rūpinasi, kad kasryt ateitume į švarų biurą“

2022-01-20

Žaidimus išmaniesiems telefonams, planšetiniams bei stacionariesiems kompiuteriams kurianti ir leidžianti lietuvių UAB „Nordcurrent Group“ savo biuro patalpų švarą patiki Vitarestai. Apie įmonių bendradarbiavimą pasakoja „Nordcurrent“ administratorė Darja Nečajeva.

„Renkantis valymo paslaugų įmonę, pirmiausia atkreipiame dėmesį į siūlomų paslaugų spektrą, kainos ir kokybės santykį. Taip pat atsižvelgiame į įmonės komunikaciją su klientu, grįžtamąjį ryšį. Mums svarbu, kad būtų įvertinama atliekamų darbų kokybė, o esant pastebėjimams, trūkumai būtų greitai pašalinami“, – dalijasi D. Nečajeva.

Vitaresta visapusiškai atitiko aukščiau išvardintus kriterijus, todėl „Nordcurrent“ nedvejodami patikėjo savo patalpų valymą jų švaros specialistams. „Su Vitaresta bendradarbiaujame nuo 2020-ųjų spalio. Jie tuo metu jau dirbo verslo centre „WAVE“, išmanė patalpų specifiką ir pan. Tai mums tapo savotiška rekomendacija“, – pasakoja „Nordcurrent“ komandos narė. Anot jos, Vitarestos darbuotojai „Nordcurrent“ patalpose atlieka įvairius valymo darbus: siurbia kilimus, plauna grindis, surenka šiukšles bei valo paviršius: stalus, spinteles, palanges ir kt.

Dauguma „Nordcurrent“ darbuotojų  dirba kontaktiniu būdu, biuro patalpose, todėl įmonei itin svarbus darbuotojų saugumo klausimas. Administratorė D. Nečajeva sako, kad „pirmiausia, biure privalo būti užtikrinama nepriekaištinga san. mazgų ir virtuvių švara, turi būti nuolat valomi ir dezinfekuojami paviršiai, be to, mums svarbu, kokios priemonės yra naudojamos – jos turėtų būti be erzinančių kvapų, nekenkti žmonių sveikatai bei įmonės turtui.“ Pašnekovė pabrėžia, jog dirbdamas tvarkingame ofise, darbuotojas jaučiasi labiau vertinamas, tad patalpų švara prisideda ne tik prie saugumo pojūčio, bet ir prie darbuotojų motyvacijos.

„Vitaresta rūpinasi, kad kasryt ateitume į švarų biurą – viską išvalo anksti ryte, netrukdydami darbuotojams. Taip pat vykdoma nuolatinė darbų priežiūra ir kokybės gerinimas. Džiaugiamės, kad Vitarestos komanda itin operatyviai reaguoja į papildomus prašymus ar pastebėjimus dėl tvarkos, tad galime užtikrintai rekomenduoti įmonės paslaugas kitiems“, – teigia D. Nečajeva.

Į viršų

Susisiekime!