Apie patirtį Vitarestoje pasakoja švaros ambasadoriai

2021-08-23

Ne paslaptis, kad biuruose, medicinos įstaigose bei prekybos centruose kasdien it bitės sukasi valymo specialistai. Tačiau ar kada susimąstome, kaip atrodo jų darbo diena? Kokį grindų plotą jie išplauna per savaitę? Kiek kartų nuvalo jūsų darbo stalą? Apie švaros ambasadorių kasdienybę pasakoja Vitarestos specialistai.

Vladislava palaiko ne tik tvarką biure, bet ir ryšius su jo darbuotojais

Daugiau nei 6 metus Vitarestoje dirbanti Vladislava teigia, jog vertina pastovumą. „Tikriausiai tai mane čia ir atvedė. Prieš daug metų dar dirbdama kitoje įmonėje valiau banko patalpas. Ilgainiui įmonės keitėsi, o aš vis dirbau ten pat – taip ir atsidūriau Vitarestoje.“ Pašnekovė teigia anksčiau dirbusi gamybos ir prekybos srityse, tačiau dabartinė sritis leido išbandyti šį bei tą naujo, įgauti kitokios patirties. „Darbo pobūdis kasdien atneša vis naujų iššūkių, tačiau niekada nebūna nuobodu. Kai tik atėjau dirbti į šias naujas patalpas, pasikeitė ir objekto vadybininkė, tad vėl iš naujo reikėjo užmegzti ryšį, apsiprasti su nauju žmogumi bei darbo aplinka, tačiau dabar bendravimas vyksta labai paprastai.“

Darbo dieną Vladislava pradeda anksti. „6.40 jau turiu būti darbe ir imuosi tvarkyti indų, kavos aparatų. Juos reikia išvalyti, papildyti kavos pupelėmis, vandeniu bei pienu, kad banko darbuotojai atėję į darbą galėtų mėgautis šviežia kava.“ Taip pat moteris užtikrina biuro patalpų švarą. „Pavyzdžiui, ryte turiu išplauti grindis. O jau vakare jos plaunamos su specialia mašina“, – paaiškina pašnekovė. Anot jos, svarbiausios savybės, reikalingos šiame darbe – kruopštumas bei sąžiningumas. Taip pat reikia gebėti maloniai bendrauti su žmonėmis, tada ir jie atsakys tuo pačiu. „Mano darbe žmonės labai linkę bendrauti – pakalbina, paklausia ko nors, o vėliau tas bendravimas savaime tęsiasi“, – tikina Vitarestos darbuotoja.

Rita renkasi darbą arčiau namų

Švaros ambasadorė Rita prie Vitarestos kolektyvo prisijungė prieš pusmetį, tačiau jau spėjo pritaikyti anksčiau įgytą darbo patirtį. „Iki tol 20 metų dirbau kambarine, tačiau prasidėjus karantinui darbų kiekis labai sumažėjo, kai kuriems darbuotojams buvo paskelbtos prastovos, o man teko išeiti iš buvusios darbovietės. Tada pradėjau svarstyti apie kitus variantus ir pamačiusi Vitarestos skelbimą, įsidarbinau“, – savo istorija dalijasi moteris.

Rita sako, jog lyginant su ankstesniu darbu, šis yra fiziškai lengvesnis, objektas yra arti namų. „Dieną pradedu anksti, tačiau anksti ir užbaigiu darbus bei galiu mėgautis laisvalaikiu“, – džiaugiasi ji. „Kadangi dirbu prekybos centre, pirmiausia surenku šiukšles, vėliau tvarkausi prie kasų, tada keliauju į daržovių skyrių – ten išplaunu grindis, apsitvarkau. Mano diena yra sustyguota pagal minutes. Šiuo metu aš vienoje vietoje, o po dešimties minučių jau turiu tvarkyti rampą.

Anot švaros ambasadorės, svarbiausia yra gerai atlikti savo darbą – į tai ir reikia sutelkti visas pastangas. „Dirbdamas greitai ir efektyviai tikrai būsi geras, patikimas darbuotojas. Taip pat šiame darbe svarbus greitis, kruopštumas bei paslaugumas bendraujant su klientais“, – apibendrina Vitarestos darbuotoja.

Į viršų

Susisiekime!