Mondelez Lietuva Production: „Švaros ambasadoriai – profesionalūs mūsų partneriai“

2020-02-28

UAB Mondelez Lietuva Production – Kauno šokolado fabrikas, regiono mastu garsėjantis naujų produktų vystymu, o taip pat ir vienas didžiausių darbdavių Kaune. Įmonėje dirba daugiau nei 400 darbuotojų. „Rūpinantis tokia gausia komanda svarbu, kad visi procesai vyktų sklandžiai“, – teigia Mondelez Lietuva Production atstovė Jolanta Kozemiakinienė. Ne išimtis ir valymo darbai, kuriuos Mondelez patikėjo Vitarestai. 

„Jau daug metų dirbame su Vitaresta, todėl pasitikime jais visu 100 procentų“, – pasakoja J. Kozemiakinienė. Mondelez Lietuva Production džiaugiasi, kad kasmet metų pabaigoje vykstančiuose valymo darbų kokybės vertinimuose gali drąsiai pateikti pačius geriausius atsiliepimus, kadangi Vitarestos tvarkytojai kruopščiai ir atsakingai vykdo savo pareigas. Mondelez Lietuva Production patalpose jau ne vienerius metus dirba tie patys Vitarestos darbuotojai, kurie pasižymi sąžiningumu, maloniu bendravimu. 

Įmonės atstovė pabrėža, kad svarbu, jog patalpų švarą prižiūrintis personalas vilkėtų visus reikalavimus atitinkančius darbo drabužius, o Vitarestos darbuotojų apranga – ne tik reprezetantyvi, bet ir puikiai tinkama dirbti aukščiausio lygio švaros reikalaujančioje įmonėje. Kad Vitaresta yra tikra savo srities profesionalė patvirtina ir sklandi bei greita vadyba, greitai sprendžiamos problemos.

Jolantos Kozemiakinienės teigimu, Mondelez Lietuva Production yra sulaukusi pasiūlymų ir iš kitų valymo įmonių, tačiau Vitaresta – ilgametė partnerė, kurios paslaugomis nusivilti neteko, todėl Mondelez džiaugiasi atliekamų darbų kokybe ir ieškoti kitos valymo įmonės neketina.

Į viršų

Susisiekime!